Produkty nawilżające Medik 8

Strona główna » Produkty nawilżające Medik 8

Pasek

Produkty nawilżające Medik 8 to coś znacznie więcej niż kosmetyki przeznaczone do suchej skóry. Gwarantują gładką, jędrną i młodziej wyglądającą cerę. Dzięki szerokiej gamie kremów i serum ukierunkowanych na konkretne problemy związane z pielęgnacją, możesz wybrać produkt dopasowany do swoich potrzeb.

HYDROB5. Serum z kwasem hialuronowym i pantenolem. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego to lekkie serum absorbuje wodę z atmosfery i łączy ją w naskórku, nawilżając intensywnie skórę na każdym poziomie. Wzbogacone o witaminę B5, która utrzymuje wodę i regeneruje, pozostawia skórę jędrną, nasyconą i wyglądającą młodo.

C-TETRA. Serum z witaminą C i antyoksydantami. Głęboko nawilżający kosmetyk łączący moc przeciwutleniacza w postaci witaminy C i witaminy E, rozjaśniając wygładzając cerę oraz niwelując zmarszczki.

LIQUID PEPTIDES. Serum peptydowe. Ultra nawadniająca receptura zawiera 30-procentowy koktajl peptydowy z pionierskim systemem dostarczania składników, które atakują wszelkie widoczne oznaki starzenia się skóry. W połączeniu ze wzmacniającym nawilżenie kwasem hialuronowym zapewnia wszechstronne rozwiązanie zwalczające zmarszczki. Skóra pozostaje odżywiona i odmłodzona.